O nas

Początki

Naszą firma rozpoczęła działalność w 1998 roku. W tamtym czasie pranie polegało tylko na czyszczeniu ekstrakcyjnym, była to jedyna z metod znanych w Polsce. Samo czyszczenie dywanów było wtedy zupełną nowością. Stosowaliśmy sprzęt oraz środki chemiczne firmy Kärcher, zaczynając od takich maszyn jak Puzzi 200, Puzzi 400 czy Prex SL.

W pierwszej kolejności postawiliśmy na jakość. Satysfakcja, jaką dawał wyczyszczony dywan oraz zadowolony klient, mobilizowała nas do udoskonalania i usprawniania wykonywanych usług.

Budowanie renomy

W krótkim czasie udało nam się nawiązać współpracę z lokalnymi centrami handlowymi - CH Sfera w Bielsku-Białej, hotelami - Hotel Meta w Szczyrku, placówkami edukacyjnymi - Szkoła KTK w Bielsku-Białej oraz kompleksami wypoczynkowymi - Zespół Sanatoryjno-Szpitalny Gwarek w Goczałkowicach-Zdroju.

Duża ilość zamówień sprawiła, że z czasem zaczęło brakować nam miejsca. Zleceń okazało się tak dużo, że mieliśmy problem z wygospodarowaniem wolnej przestrzeni do pracy. Nie czekając długo podjęliśmy decyzję o rozbudowie placówki i tak powiększyliśmy budynek gospodarczy o kolejne pomieszczenia, w tym o niezbędną susznię.

Nowe technologie i inwestycja w sprzęt

Prężnie rozwijająca się firma, zadowoleni klienci - dawało nam to ogromną satysfakcję, zachęcało do pracy, ale stawiało także coraz to nowe wyzwania. A jako, że wyzwanie to nasze drugie imię, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszych usług metody PRANIA DYWANÓW NA WSKROŚ.

Wraz z rozwojem naszej palety usług nadszedł czas na zakup nowych, jeszcze skuteczniejszych oraz bardziej wydajnych maszyn czyszczących. Postawiliśmy na liderów w tej dziedzinie, między innymi firmy Ashbys oraz Rotovac. Zainwestowaliśmy w najmocniejszą przenośną maszynę czyszczącą dywany, wykładziny oraz tapicerkę dostępną na rynku. Specjalnie na zamówienie, ręcznie konstruowana maszyna firmy Ashbys Enforcer 400 psi. Tym sposobem staliśmy się właścicielami jednej z niewielu w Polsce, a jedynej na Śląsku i całym Podbeskidziu maszyny tego typu.

Punkty odbioru

Naszą najnowszą inicjatywą jest zorganizowanie punktów odbioru dywanów. Idea jest prosta: klient przywozi dywan do punktu w jego okolicy, skąd zostaje przez nas odebrany. Gdy dywan jest już wyczyszczony, dostarczamy go z powrotem do danego punktu, o czym klient zostanie powiadomiony telefonicznie. Lista aktulnych punktów znajduje się w zakładce PUNKTY ODBIORU.

Teraźniejszość

Z roku na rok techniki prania dywanów stają się coraz bardziej popularne co pozwoliło naszej firmie rozwinąć skrzydła. Dzisiaj świadczymy usługi na terenie niemal całego Podbeskidzia, od Łodygowic, Zarzecza, Bielska-Białej i Szczyrku, poprzez Wilkowice, Rajczę, Ujsoły, Jeleśnię i Milówkę, na Żywcu, Rybarzowicach, Pietrzykowicach, Kalnej i Buczkowicach skończywszy.

Przyszłość

Co przyniesie przyszłość? Czas pokaże. Jedno jest pewne: nie osiadamy na laurach, ciągle rozwijamy się dla naszych obecnych i przyszłych klientów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń! - 502 367 650